İnsan Kaynakları

VERİMLİ İNSAN GÜCÜNÜ DOĞRU YERDE VE ETKİLİ BIR ŞEKİLDE KULLANMAK BAŞARIYI GETİRİR.

İnsan kaynakları politikamız, şirkete verimli insan gücünü doğru yerde ve etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmek ve geliştirmek konusunda imkan sağlayan bir organizasyon yapısını esas almaktadır.

Bimko Kimya. olarak; dürüst, güvenilir ve şirket değerlerimize sadık bireyler ile çalışmak ana hedefimizdir.

Değişime kolaylıkla adapte olabilme ve takım çalışması içerisinde başarılı bir şekilde yer alabilme becerileri şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Etkin ve yaratıcı bir şekilde çalışma yeteneği ve yüksek motivasyon, çalışanlarımızda aradığımız vazgeçilmez özelliklerdendir. Şirketlerimiz sürekli gelişime ve ilerlemeye bağlı olduğu gibi çalışanlarının da bu değere kişisel olarak sahip olmasını önemsemektedir.

Bimko Kimya, insana yapılan yatırımın kıymetinin fazlasıyla farkındadır. Şirket olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve ilgili alanlarında büyük başarılar gösterebilmeleri adına eğitim olanakları sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eğer siz de küresel vizyonumuzu ve değer yaratma tutkumuzu paylaşıyorsanız; gelişen, dinamik bir şirkette çalışmayı amaçlıyorsanız, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.